Quantcast

Apartament ultra modern me qera ditore ne Tirane

Lek 4.500,00
 • 195 m
Numri References
RF283277
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Rruga Dibres
Kontakt
00355693588271
Titulli
Apartament ultra modern me qera ditore ne Tirane
Periudha e Qerase
Per Natë
Cmimi per nate
Lek 4.500,00
Siperfaqa totale
90 m
Siperfaqa
95 m
Tualete
1
Numri i dhomave
3
Sherbime
Sherbime
 • Internet
 • Ashensor
 • Disponushme per evente
 • Varese Rrobash
 • Per familje me femije
 • Shampo
 • TV
 • TV IPTV OSE Kabllor
 • Tharese Flokesh
 • Hyrje Private
 • Hekur Herkurosje
 • Parkim Falas ne rruge
 • Kondicioner
Pershkrimi
Pershkrimi
Apartament ultra modern ne qender te Tiranes - 2+1

I pozicionuar ne qender te Tiranes, me nje pamje te mrekullueshme nga lulishtja dhe Hotel Plaza, ofrojme per ju Apartament Ultra Modern 2+1 me te gjitha komoditetet per te akomoduar 6 persona. Vaska me Hidromasazhe eshte ajo qe e ben te vecant kete apartament.
Ideale per festat mes miqsh, per nje qendrim te shkurter ne Tirane apo edhe per disa caste romantike. Cdo atraksion qe ofron Tirana, mund te arrihet ne kembe nga apartamenti.
Gjithashtu ofron edhe mundesi parkimi ne zone.

Oferta ne baze te nr te personave:

Per 2 veta - 4500 leke
Per 4 veta - 5500 leke
Per 6 veta - 6000 leke

Kontakt +355693588271 mund te kontakt dhe me whatsapp viber telegram.
Rezervime
Check In
N/A
Check Out
N/A
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 3.9
  • Totali votave: 15
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 17795 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
 • Please sign up or sign in to send a booking request.
 • Ju mund te rezervoni 1 dite minimumi.
 • Ju mund te rezervoni 1 dite maksimumi.
Loading...
Customer Details
* Emer
* Mbiemer
* Nr.Telefonit
* Email
Age
Phone
Persona
Pyetje
By clicking "Next" you agree to our Booking Rules and Policies.
We were unable to find the requested address (Albania, Rruga Dibres) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto