Quantcast

Apartamente

€ 210,00
 • 165 m
Numri References
RF968708
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Shengjin - Kune
Kontakt
355686662800
Titulli
Apartamente
Periudha e Qerase
Per Jave
Cmimi per nate
€ 40,00
Siperfaqa totale
65 m
Siperfaqa
65 m
Tualete
1
Numri i dhomave
2
Sherbime
Sherbime
 • Internet
 • Ashensor
 • Disponushme per evente
 • Varese Rrobash
 • Per familje me femije
 • Shampo
 • TV
 • TV IPTV OSE Kabllor
 • Tharese Flokesh
 • Hyrje Private
 • Hekur Herkurosje
 • Parkim Falas ne rruge
 • Kondicioner
Pershkrimi
Pershkrimi
{|al|}Ju ftojmë të gjeni qetësinë në apartamente tona plot me ajër të freskët, të arreduara me përkujdesje, ato të ofrojnë rehati,siguri,relax. Jemi kujdesur qe ju beni një gjumë mrekullisht të rehatshëm gjatë natës.
Apartamente; 1+1 & 2+1
Kapaciteti: 4 persona
Apartamenti ju ufron nje qendrim tepër komod me kushte të mira dhe me hapesira te medha banimi , 70m larg detit .
Apartamenti ofron guzhine me paisjet e gatimit ,Tv,Kondicioner.
Per më tepër informacion mund te na shkruani në inbox ose të na kontaktoni
REZERVONI TANI......
Tel:+355686662800
Jeni të mirepritur
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 1405 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Shengjin - Kune) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto