Quantcast

Apartamente pushimi ne Shengjin

€ 55,00
 • 164 m
Numri References
RF537878
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
SHENGJIN,LEZHE
Kontakt
0697503297
Titulli
Apartamente pushimi ne Shengjin
Periudha e Qerase
Per Natë
Cmimi per nate
€ 55,00
Siperfaqa totale
70.23 m
Siperfaqa
64 m
Tualete
1
Numri i dhomave
2
Sherbime
Sherbime
 • Internet
 • Ashensor
 • Disponushme per evente
 • Varese Rrobash
 • Per familje me femije
 • Shampo
 • TV
 • TV IPTV OSE Kabllor
 • Tharese Flokesh
 • Hyrje Private
 • Hekur Herkurosje
 • Parkim Falas ne rruge
 • Kondicioner
Pershkrimi
Pershkrimi
Apartamente pushimi me qera ditore ne Shengjin. Apartamentet ndodhen ne katin 0 te nje kompleksi pallatesh ne rrugen Shengjin -Kune vetem 50 m larg detit. Siperfaqja e apartamenteve eshte prej 70m2 te organizuara me dhme ndenje me kuzhine ,dhome gjumi ballkon dhe banjo. Apartamentet jane te gjitha te mobiluara, me kondicioner,internet ,lavatrice,tv, çader ne plazh,parking i garantuar si dhe kafen e mengjesit ne lokalin tone.
Cmimi eshte 55 Euro nata.

Per informacione me te hollesishme kontaktoni
Cel.+355697503297 (whats app ,viber)
Facebook :Lezha Real Estate
Rezervime
Check In
N/A
Check Out
N/A
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1752 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
 • Please sign up or sign in to send a booking request.
 • Ju mund te rezervoni 1 dite minimumi.
 • Ju mund te rezervoni 1 dite maksimumi.
Loading...
Customer Details
* Emer
* Mbiemer
* Nr.Telefonit
* Email
Age
Phone
Persona
Pyetje
By clicking "Next" you agree to our Booking Rules and Policies.
We were unable to find the requested address (Albania, , SHENGJIN,LEZHE) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto