Quantcast

Jepet Me Qera Vila e mrekullueshme

€ 100,00
 • 170 m
Numri References
RF575881
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Durresit
Shteti Level 2
Durrës
Adresa
Rruga De Rada Golem Kavaje
Kontakt
355693064472
Titulli
Jepet Me Qera Vila e mrekullueshme
Periudha e Qerase
Per Natë
Cmimi per nate
€ 100,00
Siperfaqa totale
70 m
Siperfaqa
70 m
Tualete
1
Numri i dhomave
2
Sherbime
Sherbime
 • Internet
 • Ashensor
 • Disponushme per evente
 • Varese Rrobash
 • Per familje me femije
 • Shampo
 • TV
 • TV IPTV OSE Kabllor
 • Tharese Flokesh
 • Hyrje Private
 • Hekur Herkurosje
 • Parkim Falas ne rruge
 • Kondicioner
Pershkrimi
Pershkrimi
Vila jepet me qera 2+1 me sip 70m2.Sallon ndenje,kuzhine,dy dhoma gjumi,tualet.Vetem kati i pare.I mobiluar me te gjitha kushtet moderne duke perfshire Wifi dhe parking.Vila eshte e pozicionuar ne Durres. Rruga De Rada Golem. Ajri I mrekullueshem dhe qetesia absolute jane vetem dy nga cilesite e vecanta te kesaj vile larg zhurmes se qytetit.Deti eshte 1 minut ne kembe nga vila.Cmimi me qera 100 euro dita.Preferohet me periudh kohe te gjete . Max per 4 deri ne 5 persona.
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 269 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Durresit, Durrës, Rruga De Rada Golem Kavaje) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto