Quantcast

Laguna BLu Qerret - Jepet me qera Apartament 2+1

€ 560,00
 • 1100 m
Numri References
RF198425
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Durresit
Shteti Level 2
Durrës
Adresa
Laguna BLu qeret Qerret
Kontakt
0674040277
Titulli
Laguna BLu Qerret - Jepet me qera Apartament 2+1
Periudha e Qerase
Per Jave
Cmimi per nate
€ 80,00
Siperfaqa totale
100 m
Siperfaqa
100 m
Tualete
1
Numri i dhomave
2
Sherbime
Sherbime
 • Internet
 • Ashensor
 • Disponushme per evente
 • Varese Rrobash
 • Per familje me femije
 • Shampo
 • TV
 • TV IPTV OSE Kabllor
 • Tharese Flokesh
 • Hyrje Private
 • Hekur Herkurosje
 • Parkim Falas ne rruge
 • Kondicioner
Pershkrimi
Pershkrimi
Laguna Blu Qerret |Jepet me qera ditore Apartament 2+1 per periudhen e plazhit. Apartamenti eshte lluksoz dhe ndodhet ne nje zone vilash dhe apartamentesh ne nje nga rezortet me te mira ne shqiperi.
Minimumi i qendrimit eshte 5 dite. Ne muajin Gusht eshte i disponueshem pas dates 19 dhe cmimi eshte 80 euro nata. Shtatori 70 Euro nata, Tetor- Mars 60 euro.
Ofron Facilitetet:
Vendosur ne pyll pishash
Resort privat i ruajtur me security
Apartamenti i ka te gjitha facilitetet- qe nga lavatrice, tv deri tek larsja e eneve.
2 ballkone
plazh privat
bicikleta
fusha volley
surf
cadra/shezllone

Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Modern apartment in Blue Laguna resort is situated in Golem. Located on the beachfront, this property has free bikes, a garden, water sports facilities and free WiFi.

The holiday home features 2 bedrooms, a flat-screen TV with satellite channels, an equipped kitchen with a dishwasher and a microwave, a washing machine, and 1 bathroom with a bidet. Guests wishing to travel light can make use of towels and bed linen for an extra charge.

The holiday home offers a terrace. There is a children's playground and a barbecue at this property and guests can go skiing and cycling nearby.

Tirana is 50 km from Modern apartment in Blue Laguna res, while Durrës is 19 km away. The nearest airport is Tirana International Mother Teresa Airport, 46 km from the accommodation.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 461 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Durresit, Durrës, Laguna BLu qeret Qerret ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto