Plazhi Jale, Vuno

€ 50
 • 180 m
Numri References
RF163293
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Vlora
Adresa
National Road 8
Kontakt
00306945845875
Titulli
Plazhi Jale, Vuno
Periudha e Qerase
Per Natë
Cmimi per nate
€ 50
Siperfaqa totale
80 m
Siperfaqa
80 m
Tualete
1
Numri i dhomave
2
Sherbime
Sherbime
 • Internet
 • Ashensor
 • Disponushme per evente
 • Varese Rrobash
 • Per familje me femije
 • Shampo
 • TV
 • TV IPTV OSE Kabllor
 • Tharese Flokesh
 • Hyrje Private
 • Hekur Herkurosje
 • Parkim Falas ne rruge
 • Kondicioner
Pershkrimi
Pershkrimi
Kaloni fundjaven tuaj ne Vuno.

Shtepia ofron shtrehim me kopshte dhe tarrace. Dhoma ka nje kuzhine dhe nje banjo private. Mund te shijoni pamje ne det. Shtepija eshte e pajisure me aparat kafeje,frigorifer, etj.
Shtepija mund te strehoje 4 persona.

Beni rezervimin tuaj tani deri ne dhjetor te 2018, per Qershor Korrik 2019 dhe fitoni zbritje te cmimit juaj total 20%.

Per me shume persona, me shume dhoma, me pagese shtese ju lutem na njoftoni.

Per me shume info ju lutem kontaktoni

Kaloni Pushimet juaj ne Vuno, atje ku njeriu behet nje me natyren.

Miresevini ne Vuno.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 660 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Vlora, National Road 8) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto