Zona/Rruga : rruga agllai tako Jap me qera 1+1 e

Lek 18.000,00
 • 70 m
Numri References
RF628044
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
rruga agllai tako
Kontakt
0682067774
Titulli
Zona/Rruga : rruga agllai tako Jap me qera 1+1 e
Periudha e Qerase
Per Muaj
Cmimi per nate
Lek 600,00
Siperfaqa totale
70 m
Siperfaqa
70 m
Sherbime
Sherbime
 • Internet
 • Ashensor
 • Disponushme per evente
 • Varese Rrobash
 • Per familje me femije
 • Shampo
 • TV
 • TV IPTV OSE Kabllor
 • Tharese Flokesh
 • Hyrje Private
 • Hekur Herkurosje
 • Parkim Falas ne rruge
 • Kondicioner
Pershkrimi
Pershkrimi
Zona/Rruga : rruga agllai tako

Jap me qera 1+1 e mobiluar dhe me te gjitha elektroshpiaket k2. 18000 leke ne muaj
Rruga agllai tako afer postes 19 allias njsia 4 tirane

Cel. : 0682067774
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 903 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, , rruga agllai tako) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto