Quantcast

Okazion toke+ndertes shitje Marikaj , Biznes

€ 1.080.000,00
 • 4000 m
Numri References
RF143087
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
rruga Vore Marikaj
Kontakt
0673333381
Titulli
Okazion toke+ndertes shitje Marikaj
Lloji Tokës
Biznes
Siperfaqa
4000 m
Pershkrimi
Pershkrimi
Toka gjendet ne zonen e Marikaj ne Tirane, 17 km larg qendres se Tiranes.
Toka ka siperfaqe te certifikuar 4000 m2, ne forme te rregullt dhe buze rruges dytesore.
Ne te eshte ndetuar godina 3 kateshe me siperfaqe 1700 m2 me leje ndertimi dhe dokumentacion te rregullt hipotekor.
Prej vitesh objekti shfrytezohet dhe funksionon si restorant, bar kafe dhe salle dasmash.
Prona ka avantazh te qenit buze rruge, ndaj mund te shfrytezohet per biznese te ndryshme.
Nqs jeni te interesuar per restorant tashme prej shume vitesh ne cmim perfitoni investimet e kryera ne te si dhe klientele besnike.

Informacion i detajuar: agjensi imobiliare Jona 067333 3381
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 481 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , rruga Vore Marikaj ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto