Quantcast

Shese toke ndertimi me rruge, uje , energji , Industriale

€ 80.000,00
 • 800 m
Numri References
RF308496
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Tirane- Kombinat
Kontakt
0682099377
Titulli
Shese toke ndertimi me rruge, uje , energji
Lloji Tokës
Industriale
Çmimi m/2
€ 100,00
Siperfaqa
800 m
Pershkrimi
Pershkrimi
Prush-Vaqarre-Tirane, shume afer Kombinatit, shes 800m/katror truall me dekumenta te rregullta pronesie, ka rruge te asfaltuar, energji, uje, knalizime, e pershtatshme per ndertime. Shume afer me rrugen nacjonale Tirane-Durres, zone industrijale e studjuar dhe miratuar per ndertime. Cmimi i trajtushem.
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 60 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Tirane- Kombinat ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto