Quantcast

Shitet ferme , Industriale

€ 270.000,00
 • 10000 m
Numri References
RF343291
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Durresit
Shteti Level 2
Durrës
Adresa
Durres,Fllake 2 km nga deti
Kontakt
0692071109
Titulli
Shitet ferme
Lloji Tokës
Industriale
Siperfaqa
10000 m
Pershkrimi
Pershkrimi
shitet ferme 2 km larg nga deti perfshin : •shtepi 100 m2 ,3+1+2 wc •magazine 42*10 dhe lartesi 4 metra •drita 3 fazore •pus 130 metra me sonde dhe uje cezme •peme 9 vjecare ne prodhim •900 rrenje ullinj •1000 rrenje shege •400 kumbulla •permasat e tokes:186*53.6 disponon leje ndertimi ne zonen e shenuar me te verdhe nefotografi leja mund te rifreskohet permasat e ndertimit 60*17 lartesi 6.5 metra
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 74 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Durresit, Durrës, Durres,Fllake 2 km nga deti) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto