Quantcast

SHITET FERMË TOKË BUJQËSORE NË RRAPËZ, LUSHNJE, Agrare

Lek 15.000.000,00
 • 60000 m
Numri References
RF100105
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Fierit
Shteti Level 2
Lushnje
Adresa
rrapez lushnje
Kontakt
0697022839
Titulli
SHITET FERMË TOKË BUJQËSORE NË RRAPËZ, LUSHNJE
Lloji Tokës
Agrare
Çmimi m/2
Lek 200,00
Siperfaqa
60000 m
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet fermë bujqësore, pulari + hangar + 6 hektarë tokë me certifikatë pronësie + shtëpi, ngjitur me stallën. Vendodhja është në afërsi të Lushnjes, 1 km larg autostradës, klienti ofron, siguri, asistence dhe bashkepunim. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni: 069 702 2839.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 182 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Fierit, Lushnje, rrapez lushnje) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto