Quantcast

SHITET TOKË ARË NË HYRJE TË KORÇËS, Agrare

Lek 9.475.000,00
 • 3790 m
Numri References
RF210662
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Korces
Shteti Level 2
Korçë
Adresa
Ne hyrje te Korces
Kontakt
0692048884
Titulli
SHITET TOKË ARË NË HYRJE TË KORÇËS
Lloji Tokës
Agrare
Çmimi m/2
Lek 2.500,00
Siperfaqa
3790 m
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet tokë arë në hyrje të Korçës.Toka ka sipërfaqe 3790 m2 dhe është e mbjellë me 250 rrënjë kumbulla.Çmimi për m2 është 2500 lek.Për më shumë informacion rreth pronës na kontaktoni: 0692048884.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 50 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Korces, Korçë, Ne hyrje te Korces) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto