Quantcast

SHITET TOKË ARE NË SARAVË LUSHNJE, Agrare

€ 24.000.000,00
 • 68740 m
Numri References
RF421034
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Fierit
Shteti Level 2
Lushnje
Adresa
Sarave
Kontakt
0697032241
Titulli
SHITET TOKË ARE NË SARAVË LUSHNJE
Lloji Tokës
Agrare
Çmimi m/2
€ 1,00
Siperfaqa
68740 m
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet tokë arë në Saravë ,Lushnje, me një sipërfaqe prej 68740 m² . Toka është afër rrugës kryesore dhe posedon dokumentacion të rregullt . Çmimi i shitjes është 24 000 000 lekë/ total . Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në numrin e telefonit +355 69 703 2241
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 36 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Fierit, Lushnje, Sarave) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto