Quantcast

SHITET TOKË ARE NË TOSHKËZ, LUSHNJE, Agrare

€ 25.000,00
 • 25000 m
Numri References
RF119617
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Fierit
Shteti Level 2
Lushnje
Adresa
Toshkez, Lushnje
Kontakt
0697032244
Titulli
SHITET TOKË ARE NË TOSHKËZ, LUSHNJE
Lloji Tokës
Agrare
Çmimi m/2
€ 1,00
Siperfaqa
25000 m
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet tokë are në Toshkëz, Lushnje.
Sipërfaqa e tokës është 3794 m² dhe mund të përdoret për aktivitete të ndryshme bujqësore. Çmimi i shitjes është 25000 €/Total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni ☎️ 069 703 2244
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 38 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Fierit, Lushnje, Toshkez, Lushnje) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto