Quantcast

SHITET TOKE NE QERRET BREZI I PARE, PRANE DETIT

€ 150.000,00
 • 1000 m
Numri References
RF209182
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
ne qerret
Kontakt
0694273672
Titulli
SHITET TOKE NE QERRET BREZI I PARE, PRANE DETIT
Siperfaqa
1000 m
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet toke ne Qerret ne brezin e pare prane detit, distance rreth 40-50 m ballore me detin ku mund te shfrytezohet per biznes ( me shezllona ).Toka ka siperfaqe totale prej 1000 m2 dhe shitet per 150 euro/m2

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 – 069 54 04 636 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1215 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , ne qerret) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto