Quantcast

SHITET TOKË TRUALL NË LAGJEN KADRI QYSTRI, LUSHNJE, Industriale

€ 85.000,00
 • 970 m
Numri References
RF885301
Lokaliteti
Adresa
lagja kadri qystri
Kontakt
0697022839
Titulli
SHITET TOKË TRUALL NË LAGJEN KADRI QYSTRI, LUSHNJE
Lloji Tokës
Industriale
Çmimi m/2
€ 85.000,00
Siperfaqa
970 m
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet tokë truall në lagjen Kadri Qystri, Lushnje. Sipërfaqa e truallit është 790 m², e përshtatshme për çdo lloj biznesi, dhe shumë e favorshëm për shtëpi. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 069 702 2839
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 126 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (lagja kadri qystri) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto