Quantcast

Shitet truall dhe objekti, Biznes

 • 2000 m
Numri References
RF108284
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Autostrada Tirane-Durres
Kontakt
0682031526
Titulli
Shitet truall dhe objekti
Lloji Tokës
Biznes
Çmimi m/2
€ 140,00
Siperfaqa
2000 m
Pershkrimi
Pershkrimi
Zona/Rruga : Autostrada Tirane -Durres

Shitet truall me siperfaqe 2000 m2,ne Autostraden Tirane-Durre,km 2,me dokumenta te rregullta,cmimi 140 euro/m2.

AGJENSIA IMMOBILIARE CITY-AL
Blv.Bajram Curri
Cel.0682031526
[email protected]
[email protected]
www.realestatecity-al.com
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1984 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Autostrada Tirane-Durres) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto