SHITET TRUALL ME HIPOTEKE, Kukesi, Biznes

€ 520.000
 • 10000 m
Numri References
RF121425
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Kukesi
Qyteti
Kukesi
Adresa
Zona industriale Kukes ( ISH POLIGONI I NDERTIMIT )
Kontakt
0694022260
Titulli
SHITET TRUALL ME HIPOTEKE
Lloji Tokës
Biznes
Siperfaqa
10000 m
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet toke me hipoteke shum afer qendres se qytetit . I pershtatshem per cdo lloj biznesi . Pozicionim fantastik me shtrirje mbi 100 meta balle rruge dhe pamje te mrekullueshme te liqenit.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 4
  • Totali votave: 4
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 347 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Kukesi, Kukesi, Zona industriale Kukes ( ISH POLIGONI I NDERTIMIT )) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto