Quantcast

Shitet Truall ME LEJE NDERTIMI- 5 Vila individuale, Banimi

€ 665.000,00
 • 3500 m
Numri References
RF445855
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Rruga "Mjull-Bathore", Tirane
Kontakt
0694006010
Titulli
Shitet Truall ME LEJE NDERTIMI- 5 Vila individuale
Lloji Tokës
Banimi
Çmimi m/2
€ 190,00
Siperfaqa
3500 m
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet Truall 3500 m2 ne Mjull-Bathore, Tirane prane TEG. Trualli ka leje ndertimi aktive per 5 vila individuale me oborr dhe pishine.
Vetem 12 minuta nga qendra e Tiranes dhe 5 min nga TEG, vendodhja eshte ideale per hapsira rezidenciale.
Te gjitha taksat vjetore jane te paguara.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 4
  • Totali votave: 4
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1027 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga "Mjull-Bathore", Tirane) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto