Quantcast

SHITET TRUALL NE BREGDETIN E SARANDES, Biznes

€ 1.400.000,00
  • 14000 m
Numri References
RF674054
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Vlores
Shteti Level 2
Sarandë
Adresa
BUNEC,SARANDE
Kontakt
0682017333
Titulli
SHITET TRUALL NE BREGDETIN E SARANDES
Lloji Tokës
Biznes
Çmimi m/2
€ 100,00
Siperfaqa
14000 m
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet TRUALL ne nje nga zonat me te kerkuara ne SARANDE,ne BUNEC.
TRUALLI ndodhet ne nje zone turistike, me siperfaqe 14.000m2.
Pozicionohet 150m ne vije ajrore nga bregu i detit.
Eshte e pershtatshme per ndertimin e nje KOMPLEKSI VILASH,HOTEL ETJ
Zona eshte studiuar dhe projektuar per turizem.
Disponon letra te rregullta hipotekore.
Cmimi eshte 1.400.000 euro ose ndryshe 100 euro per m2.

Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana, Albania
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 145 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Vlores, Sarandë, BUNEC,SARANDE) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Shkruaj Raportin Tend
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto