Quantcast

Shitet truall pranë restorant ”Xibrakut”

€ 190.000,00
 • 400 m
Numri References
RF183225
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Rruga e "Elbasanit"
Kontakt
0696092993
Titulli
Shitet truall pranë restorant ”Xibrakut”
Çmimi m/2
€ 475,00
Siperfaqa
400 m
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet truall pranë restorant ”Xibrakut” Shitet truall ndërtimi në një zonë piktoreske larg zhurmave të kryeqytetit në rrugën e “Elbasanit”, pranë disa komplekseve të Vilave. Zona është tejet e preferuar për banim, shumë pranë qendrës Së Tiranës. Trualli ka një sipërfaqe prej 400 m2. Është i përshtatshëm për ndërtimin e një vile. Ndodhet pranë rrugës nacionale për në Elbasan dhe ka akses të drejtpërdrejtë në rrugë kryesore. Është i pajisur me certifikatë pronësie.

Çmimi 190000 euro

https://www.eliteproperties.al/property/3064/shitet-truall-pran%C3%AB-restorant-xibrakut?type=For%20sale
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 259 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga e "Elbasanit") via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto