Quantcast

Tirane, shes toke me sip 2.400 m² cmimi 150 Euro/, Biznes

€ 360.000,00
 • 2400 m
Numri References
RF979318
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Tek Liqeni
Kontakt
355662567777
Titulli
Tirane, shes toke me sip 2.400 m² cmimi 150 Euro/
Lloji Tokës
Biznes
Çmimi m/2
€ 150,00
Siperfaqa
2400 m
Pershkrimi
Pershkrimi
Zona/Rruga : Tek Liqeni

Per me teper detaje dhe foto, vizitoni faqen: http://eaglesestate.com/sq/property/land/tirane/id-0058

Përmbledhje

Çmimi: 360 000€
Tipi kontratës: Shitje
Tipi: Tokë
Vendndodhja: Tirane
Sipërfaqja: 2 400m2
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3365 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Tek Liqeni) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto