Quantcast

TOK, Banimi

€ 120,00
 • 3400 m
Numri References
RF639241
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
L 14 RR E KOMBIT
Kontakt
0695683257
Titulli
TOK
Lloji Tokës
Banimi
Siperfaqa
3400 m
Pershkrimi
Pershkrimi
OKAZION Shitet truall 3400 m katror ne Spitall L.14 RR. e Kombit (Durres) Eshte i pershtatshem si per biznes ashtu edhe per pallate pasi eshte i favorizuar nga fakti qe eshte perball Universitetit Aleksander Moisiut dhe ngjitur me godinat e konvikteve te tij., cmimi 120,000 EURO epa diskutueshme, tel 0695683257,
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4654 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , L 14 RR E KOMBIT) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto