Quantcast

Toke ne shitje buze rruge, te Aeroporti Nene Terez

€ 1.500.000,00
 • 3472 m
Numri References
RF946415
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
rruga Nene Tereza
Kontakt
0673333381
Titulli
Toke ne shitje buze rruge, te Aeroporti Nene Terez
Siperfaqa
3472 m
Pershkrimi
Pershkrimi
Toka gjendet buze rruges Nene Tereza, shume prane aeroportit dhe rrethrrotullimit.
Prona ka siperfaqe 3472 m2 e pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor.
Tashme ne te gjendet nje godine 2 kateshe me siperfaqe ndertimi 230 m2 e cila mund te shfrytezohet mjaft mire per aktivitetin tuaj.
Perpara godines gjendet 600 m2 toke buze rruges nacionale per Kruje dhe pjesa tjeter pas nderteses.
Toka ka vlere te larte ne saje te pozicionimit dhe mund te shfrytezohet per hoteleri, salle dasmash, parkim, karburant, restorant, etj.
Cmimi: 1'500'000 euro Informacion: Agjensi Imobiliare Jona 06733 33381
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1427 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , rruga Nene Tereza ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto