Quantcast

Toke ne shitje te Kryegjyshata, Tirane

 • 10000 m
Numri References
RF145233
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Rruga Ali Demi
Kontakt
0673333381
Titulli
Toke ne shitje te Kryegjyshata, Tirane
Çmimi m/2
€ 70,00
Siperfaqa
10000 m
Pershkrimi
Pershkrimi
Toka ndodhet pas Qendres Boterore Bektashiane ne Tirane, me siperfaqe 10’000 m2.
Me dokumenta te rregullta pronesie, toka eshte e pershtatshme per ndertimin e vilave.
Zona eshte studiuar dhe po zhvillohet ne ndertimin e komplekseve te vilave.
Gjendet vetem 200 m nga rruga kryesore Ali Demi. Cmimi: 70 eur/ m2 i padiskutueshem . Info: 06733 33381
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 2991 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rruga Ali Demi) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto