Quantcast

ULLISHTE ME POZICION FANTASTIK 3056 M² ME TAPI

Lek 2.500.000,00
 • 3056 ft
Numri References
RF114060
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
SHUME PRANE PRITES SE ZARANIKES
Kontakt
0689014553
Titulli
ULLISHTE ME POZICION FANTASTIK 3056 M² ME TAPI
Siperfaqa
3056 ft
Pershkrimi
Pershkrimi
ULLISHTA KA 100 RRENJE ULLINJ NE PRODHIM DHE NDODHET BUZE ZARANIKES. KA NJE EKSPOZIM SHUME TE MIRE NDAJ DIELLIT DHE CERTIFIKATE PRONESIE TE RREGULLT. CMIMI ESHTE 2.5 MILJON LEKE (I DISKUTUESHEM). PER ME TEPER INFORMACION NA KONTAKTONI NE NR. VODAFON CLUB 068 90 14 553
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4002 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , SHUME PRANE PRITES SE ZARANIKES) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto