Quantcast

Beni Gips

Numri References
RF857852
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Te Tregu Elekrikeve
Titulli
Beni Gips
Kontakt
0696382607
Pershkrimi
Pershkrimi
Punime Gipsi te cilesise se larte,por jo vetem kaq; dekor allcie, patinim-lyerje-grafiato, veshje izotermike fasadash, leter murale e punime dekorative. Shpejtesia dhe korrektesia eshte cfare na karakterizon dhe ben qe te jemi githmone mendimi i pare i klienteve qe tashme kane bashkepunuar me ne. Kemi nje eksperience te huaj por dhe te gjate ne vendin tone qe prej vitit 2002 dhe punimet tona jane nder me te mirat dhe cilesoret qe do gjeni.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 2
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 11696 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Te Tregu Elekrikeve) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto