Quantcast

Studio Arkitekture ne tirane

Numri References
RF858912
Lokaliteti
Shteti
Albania
Qyteti
Tirane
Adresa
Rruga Panorama
Titulli
Studio Arkitekture ne tirane
Kontakt
0694446329
Pershkrimi
Pershkrimi
Roli i arkitektit eshte qe te beje ‘Mitin’ realitet!
Qe njeriu ta perceptoje ne nje tjeter kendveshtrim hapesiren ku jeton apo punon, qe ai te ndihet komfort dhe i organizuar, i vjen ne ndihme arkitekti. Ne perputhje me kerkesat e klientit duke i nderthurur me artin e hapesires , organizimit, lojen e ngjyrave dhe ate te drite-hijes, arkitekti ben te mundur krijimin e hapesires perfekte ku cdo klient gjen veten.
Pasioni im per arkitekturen dhe dashuria ndaj saj me bejne qe te punoj me mjaft perkushtim per cdo project te cfaredolloji, duke kenaqur ne fund deshirat e klienteve.
Duke u azhornuar me te rejat me te fundit ne fushen e arkitektures dhe me trendet me te fundit te saj, ju ftoj te ndiqni website-n tim si dhe blog-un ku do te gjeni ide krevative per cdo sector qe ka te beje me design-in e ambjenteve te shtepise apo biznesit tuaj.
Mos nguroni te me kontaktoni !
Cdo konsulence qe ju nevojitet eshte falas!
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 5
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3146 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Tirane, Rruga Panorama) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto