Quantcast

Anaida, hidrosanitare

Numri References
RF156702
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Siri Kodra Blloku magazinave, ish-frigoriferi
Kontakt
0694025685
Titulli
Anaida, hidrosanitare
Pershkrimi
Pershkrimi
Kompania Anaida prej 15 vitesh ne tregun shqiptar, distributor ekskluziv i "TESY" dhe "GRANDI" , bolieret me te mire ne treg! Distributor i kompanive te medha si "Roca", "Fayans", "ECE" etj. Sjell per ju produkte nga me te ndryshmet teper cilesore si kabina dushi, boliere, vaska, hidromasazh, sanitare, e cdo gje qe ju kerkoni.
Ju garantojme cilesine me te mire!
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Siri Kodra Blloku magazinave, ish-frigoriferi) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto