Quantcast

Rezervo apartamente,dyqane me 800 eu/m2

Numri References
RF971121
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Titulli
Rezervo apartamente,dyqane me 800 eu/m2
Kontakt
0682097678
Pershkrimi
Pershkrimi
Euro-3D nisur punimet ne zonen e Selites. Godine banimi dhe sherbimi. 5 dhe 6 kate banimi,2 kate parkim nen toke.Vazhdojme punimet. Nxitoni te rezervoni apartamente, dyqane apo vend parkimi. Rezervimet e hershme jane investimi me i zgjuar. Per info. 0682097678
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 822 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto