Quantcast

Apartament me qera ne qender te Sarandes, Qender Sarnade, 65 m

Numri References
RF480235
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Vlores
Shteti Level 2
Sarandë
Adresa
Qender Sarnade
Kontakt
00355695124892
Pershkrimi
Titulli
Apartament me qera ne qender te Sarandes
Kategoria
Pushimi
Dhoma
2
Tualete
1
Siperfaqa totale
65 m
Garazh
Jo
Ashensor
Jo
Kati
2
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Okazion Qershori dhe Shtatori me 3000 L nata. Jepet me qera apartament 1+1 ne qender te Sarandes per pushimet e veres. Apartamenti eshte kompletisht i mobiluar me te gjitha pajisjet e reja, kondicioner dhe me nje mobilim bashkohor. Kapaciteti eshte per 4-5 persona. Per rezervime dhe informacion te metejshem kontaktoni te nr i telefonit 00355695124892 ose shkruani ne viber dhe whatsapp ne nr 00355695528321. 4000L nata
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 1006 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Vlores, Sarandë, Qender Sarnade) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto