apartament me qera, prane hotel Butrintit (ish turizmi i Sarandes), Vlora

Numri References
RF142037
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Vlora
Adresa
prane hotel Butrintit (ish turizmi i Sarandes)
Kontakt
0696458682
Pershkrimi
Titulli
apartament me qera
Kategoria
Pushimi
Garazh
Jo
Ashensor
Po
Kati
8
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Vaske
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
Pershkrimi
Apartamenti ndodhet ne nje zone qendrore te Sarandes, shume afer pedonales buze detit, bareve, restoranteve dhe plazheve te vogla private dhe publike...
Apartamenti ka nje verande nga e cila mund te shijohet nje pamje shume e bukur mbi gjirin e Sarandes, pamje e cila ka vecantine e vete si gjate dites ashtu dhe mbremjeve...
Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte banim ne nje pallat nente katesh i cili eshte i paisur me ashensor dhe i ndertuar vitet e fundit.

Apartamenti eshte i mobiluar plotesisht dhe eshte i vlefshem per t'u dhene me qera mbi baze vjetore, ose sezonale. Cmimi i diskutueshem ne varesi te periudhes se qeramarrjes.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3599 Shfaqur
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
Legend
 • Available
 • Booked
 • Data e ardhjes
 • Datat e ikjes
 • On approval
 • Close Days
Kufiri Cmimit
 • 30
  02.07.2013 - 31.07.2013
 • 40
  01.08.2013 - 31.08.2013
 • 25
  01.09.2013 - 30.09.2013
Kalendari Rezervimeve
Detajet e Rezervimit
Rezervim Hapi 2
* Emer
* Mbiemer
* Nr.Telefonit
* Email
Cancel
We were unable to find the requested address (Albania, Vlora, prane hotel Butrintit (ish turizmi i Sarandes)) via Google street view due to Google street view doesn't have data for this address.
Enter your report
Shkruaji një mesazh *
Kyçu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto