Quantcast

Apartament ne Shengjin, royal palace, 62 m

Numri References
RF881759
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
royal palace
Kontakt
00355686662800
Pershkrimi
Titulli
Apartament ne Shengjin
Kategoria
Pushimi
Dhoma
2
Tualete
1
Siperfaqa totale
62 m
Garazh
Jo
Ashensor
Po
Kati
4
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
apartamente eshte 1+1 por behet me 2+1 dhe eshte super kualitet dhe cilesi .
me qertifikate ne dore .
cmimi 40.000 euro
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3491 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , royal palace) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto