Quantcast

Apartament per pushime ne Himare!!, Bulevardi kryesore, Himare

Numri References
RF486016
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Bulevardi kryesore, Himare
Kontakt
0698647668
Pershkrimi
Titulli
Apartament per pushime ne Himare!!
Kategoria
Pushimi
Garazh
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Apartament per pushimet tuaja verore, ne Bulevardin Kryesor, ne Himare.
Apartamenti ka 2 dhoma me krevat cift dhe tek, te pajisura me kondicioner, frigorifer dhe tv. Ka nje verande te madhe, me nje pamje fanatastike nga deti.
Kapaciteti i apartamentit eshte deri ne 8 persona.
Per rezervime kontaktoni ne nr. 0698647668.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 5480 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Bulevardi kryesore, Himare) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto