Quantcast

Apartamente perfekte per pushime verore, Buze detit, mbasi kalon tyneli midis hotel Liro dhe New York

Numri References
RF243261
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Buze detit, mbasi kalon tyneli midis hotel Liro dhe New York
Kontakt
0698647668
Pershkrimi
Titulli
Apartamente perfekte per pushime verore
Kategoria
Pushimi
Garazh
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Apartamente me qera, ideale per pushime verore. Buze detit, me nje pamje fantastike nga bregdeti i mrekullueshem Jon.
Siperfaqja e apartamenteve varion nga 80m2 dhe kane nje sallon te madhe me nje kuzhine me te gjitha pajisjet. Kane 1 ose 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe me nje ballkon te madhe me pamje te plote nga deti.
Apartamentet 1+1 jane te pershtatshme per deri ne 5 persona, kurse 2+1 jane te pershtatshme per deri ne 7 persona.
Ndodhen ne nje nga zonat me te bukura te Vlores. Te rrethuara me minikarkete dhe bar/restorante.
Cmimi per apartamentet 1+1 per muajin Korrik/Gusht 30€, per muajt e tjere 20€.
Cmimi per apartamentet 2+1 per muajin Korrik/Gusht 40€, per muajt e tjere 30€.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 8784 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Buze detit, mbasi kalon tyneli midis hotel Liro dhe New York) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto