Quantcast

Apartamente pushimi ne Lukove, Lukove, 70 m

Numri References
RF198164
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Vlores
Shteti Level 2
Sarandë
Adresa
Lukove
Kontakt
00355692108302
Pershkrimi
Titulli
Apartamente pushimi ne Lukove
Kategoria
Pushimi
Dhoma
3
Tualete
1
Siperfaqa totale
70 m
Garazh
Jo
Ashensor
Jo
Kati
2
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Ofrojme apartamente pushimi ne Lukove, Sarande, Shqiperi. Te organizuara ne dy dhoma gjumi dhe guzhine soxhorno dhe tarrace me pamje nga deti, me te gjitha kushtet per te kaluar pushime te kendshme. Plazhe fantastike , akomodimi akoma edhe me shume. Per me shume informacion kontaktoni ne nr. 00355692108302
Ju mirepresim!
Offriamo appartamenti per vacanze a Lukova, Saranda, Albania. Organizzato in due camere da letto e cucina soxhorno e terrazza con vista sul mare, con tutte le condizioni per trascorrere piacevoli vacanze. Spiaggie fantastiche, accomodamento ancora di più.Per maggiori informazioni, contattaci al n. 00355692108302
We offer holiday apartments in Lukova, Saranda, Albania. Organized in two bedrooms and kitchen soxhorno and terrace overlooking the sea, with all the conditions to spend pleasant holidays. Fantastic beaches, accommodating even more. For more information, contact us at no. 00355692108302
Welcome!
  • Vlerësimi i tanishëm: 4.5
  • Totali votave: 2
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 1465 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Vlores, Sarandë, Lukove) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto