Quantcast

Dhoma plazhi me qera ne Ksamil !!, Ksamil, Albania

Numri References
RF113515
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Ksamil, Albania
Kontakt
0698647668
Pershkrimi
Titulli
Dhoma plazhi me qera ne Ksamil !!
Kategoria
Pushimi
Garazh
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Vila Rizario ne Ksamil, ofron dhoma per pushimet tuaja.
Dhomat jane te pajisura me te gjitha kushtet e nevojshme per te siguruar nje ambjent komod dhe relaxues per ditet tuaja te pushimit. Vetem 500m nga bregdeti, ne nje zone te qete, ideale per relaxim.
Cmimi i dhomave varion nga 20-25mije leke per muajin Korrik, dhe 20-25euro per muajin Gusht.
Per me shume informacion kontaktoni ne nr. 0698647668.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 4.3
  • Totali votave: 7
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 15812 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Ksamil, Albania) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto