Quantcast

Dhoma plazhi me qera ne Sarande!!, Mbrapa hotel Butrintit, Sarande

Numri References
RF231372
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Mbrapa hotel Butrintit, Sarande
Kontakt
0698647668
Pershkrimi
Titulli
Dhoma plazhi me qera ne Sarande!!
Kategoria
Pushimi
Garazh
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Jepen dhoma me qera per pushimet tuaja ne Sarande.
Ambjenti eshte mjaft komod, i pershtatshem per 4 persona.
Dhomat kane krevat, banjo, frigorifer, kend gatimi, dhe lavatrice te perbashket ne holl.
Cmimi 40€/Nata.
Per rezervime kontaktoni ne nr. 0698647668
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 2.8
  • Totali votave: 4
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 10112 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Mbrapa hotel Butrintit, Sarande) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto