Quantcast

Dhoma plazhi me qera ne Vlore!!, Rr. Mateo Matathia, 700m nga bregu detit

Numri References
RF213990
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Rr. Mateo Matathia, 700m nga bregu detit
Kontakt
0698647668
Pershkrimi
Titulli
Dhoma plazhi me qera ne Vlore!!
Kategoria
Pushimi
Garazh
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Ofrohen dhoma plazhi me qera ne Vlore.
Ne nje zone te qete te qytetit, larg zhurmave dhe larg smogut te qytetit, per relaximin e duhur. Dhomat jane 1+1 me te gjitha kushtet bashkohore , kondicioner , guzhine , Tv kabllor , me verande , parkim i garantuar dhe i sigurte per mjetin tuaj.
Per vetem 20mije leke nata, shijoni pushimet tuaja ne relaxin dhe qetesine e zones.
Per rezervime kontaktoni ne nr. 0698647668.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 7117 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rr. Mateo Matathia, 700m nga bregu detit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto