Quantcast

Dhoma plazhi ne Himare!!, Bulevardi kryesore, Himare, 30 m

Numri References
RF166960
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Bulevardi kryesore, Himare
Kontakt
0693588271
Pershkrimi
Titulli
Dhoma plazhi ne Himare!!
Kategoria
Pushimi
Dhoma
1
Tualete
1
Siperfaqa totale
30 m
Garazh
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Dhoma plazhi ne Himare!!
Dhoma me kapacitet per 3 persona. Te pajisura me kondicioner dhe tv.
Per rezervime kontaktoni ne nr. 0693588271
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 11911 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Bulevardi kryesore, Himare) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto