Quantcast

Ndjeni relaks gjate pushimeve tuaja!, Spille, 50 m

Numri References
RF160219
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Spille
Kontakt
0686841778
Pershkrimi
Titulli
Ndjeni relaks gjate pushimeve tuaja!
Kategoria
Pushimi
Siperfaqa totale
50 m
Garazh
Jo
Ashensor
Jo
Kati
1
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shtepi pushimi ne nje nder plazhet me te preferuara te Adriatikut, ne nje shtepi qe ofron komoditetin per nje familje me dhome matrimoniale dhe dhome per femije me vete. Gjeni rehatine, paqen, pushimet tuaja ideale. Plazhi eshte vetem 7 minuta larg, ku do gjeni ujin e paster, reren kuruese dhe pishat e fresketa.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 2.5
  • Totali votave: 2
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 8432 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Spille) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto