Quantcast

Okazion Apartamente Shengjin!, shengjin-kune, 63 m

Numri References
RF192897
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
shengjin-kune
Kontakt
00355686662800
Pershkrimi
Titulli
Okazion Apartamente Shengjin!
Kategoria
Pushimi
Dhoma
2
Tualete
1
Siperfaqa totale
63 m
Garazh
Jo
Ashensor
Po
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartamenti ka me te gjitha kushtet te kompletuara .
Apartament në Shëngjin - Kune !!! Nxitoni ta bëni tuajin kete apartament.
Blerja e ketij apartamenti eshte mundësi për banim si dhe per investim per shkak të kërkesës së lartë në sezonin veror.
Me Çertifikatë Pronësie.
Kontakto në: +355 686662800
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3075 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , shengjin-kune) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto