Quantcast

SHITET VILE 2 KATE NE VALA -MAR NE GJIRIN E LALZIT, Hamallaj Gjiri i Lalzit Durres, 232 m

Numri References
RF805670
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Durresit
Shteti Level 2
Durrës
Adresa
Hamallaj Gjiri i Lalzit Durres
Kontakt
0682770111
Pershkrimi
Titulli
SHITET VILE 2 KATE NE VALA -MAR NE GJIRIN E LALZIT
Kategoria
Pushimi
Dhoma
7
Tualete
2
Siperfaqa totale
232 m
Garazh
Po
Ashensor
Jo
Kati
2
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Shitet vile me siperfaqe ndertimi 232m2 dhe 422 m2 hapesire e gjelber, ne Rezidencen "Vala Mar", destinacioni turistik dhe rekreativ i standardeve më të larta të cilësisë dhe sigurisë, në Shqipëri dhe rajon.Ne Kompleksin Turistik Vala Mar eshte ndërthur eksperienca, profesionalizmi dhe metodologjia e përparuar,dhe pervoja me e mire e resorteve turistike mesdhetare në interes të banorëve të ardhshëm, dhe turizmit në Shqipëri. Rezidencat e kompleksit do të zhvillohen me një përzierje të përbërësve të banimit duke përfshirë vila dhe apartamente të tipologjive të ndryshme. Këto rezidenca moderne dhe komode gjenden midis gjelbërimit karakteristik të zonës, kryesisht me pisha të buta e të egra, si edhe orientohen me pamje nga bregdeti i artë,i Gjirit të Lalzit. Vila eshte e organizuar nga dy kate dhe disponon 4 dhoma gjumi, dy dhoma ndenje dhe 2 tualete. Diponon 3 vende parkimi dhe hapesire te gjelber te mjaftueshme per te realizuar nje ambjent relaxues. Per me shume informacion kontaktoni 0682770111
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 420 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Durresit, Durrës, Hamallaj Gjiri i Lalzit Durres) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto