Quantcast

Kuzhina aty është,por nuk shihet!

20.08.2014

Minimale, kompakte dhe super kompakte: janë kuzhinat moderne që mimetizohen me ambjentin. Të menduara dhe projektuara për shtëpitë të cilat nuk kanë nevojë për kuzhinën tipike “të banueshme” këto komponime bashkëkohore i përgjigjen nevojave të hapsirave gjithmonë e më të vogla por ku nuk duhet të mungojë asgjë.

Dizenjuesit janë “mburrur” për mbylljen nëpër mure të çdo lloj elektroshtëpiake dhe rafti të mundshëm për të mos ndjerë mungesën e një ambjenti dedikuar plotësisht kuzhinës. Me përfitimin e fitimit të hapsirës dhe mbi të gjithë rregull edhe në shtëpitë e vogla.

Ja ku ju sjellim disa shembuj të kuzhinave që zhduken.Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto