Jepet me qira apartament 1+1 në rrugën e Kavajës, Ενοικίαση

€ 400,00 / Ανά μήνα
 • 170 μ
RF213000
Τοποθεσία
Shteti
Albania
Level 1
Qarku i Tiranes
Level 2
Tirana
Διεύθυνση
Rruga e Kavajes
0695442661
Τίτλος
Jepet me qira apartament 1+1 në rrugën e Kavajës
Ακίνητο για
Ενοικίαση
Χρονικό πλαίσιο ενοικίασης
Ανά μήνα
Καλύβες/Εξοχικά σπίτια
€ 6,00
Τετραγωνικά μέτρα
70 μ
Μέγεθος αυλής
70 μ
Μπάνια
1
Όχι
Γκαράζ
Όχι
Ναι
Επιπλέον πληροφορίες
Περιγραφή
Jepet me qira apartament 1+1 në rrugën e Kavajës, shumë pranë qendrës. Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenjeje dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 70 m2. Ndodhet në katin e VIII-të të një pallati të ri 10 katwsh. Pallati është i pajisur me ashensor.Apartamenti është i sapo mobiluar me pajisje të reja, me të gjitha orenditë e nevojshme.
Cmimi 400 euro/muaj

https://www.eliteproperties.al/property/3012/jepet-me-qira-apartament-1-1-n%C3%AB-rrug%C3%ABn-e-kavaj%C3%ABs-shum%C3%AB-pran%C3%AB-qendr%C3%ABs?type=To%20rent
  • : 0
  • : 0
 • 188 Προβολές
Το όνομα του φίλου σου *
Το email του φίλου σου *
Όνομα
email
Μήνυμα
Captcha *

  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Φορτώνει…
  Σύνδεση
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός
  Ξέχασες τον κωδικό σου; Υπενθύμιση