Quantcast

Apartament 1+1,Liqeni i Thate, 57m2,53000 Euro,, Πώληση

€ 53.000,00
 • 157 μ
RF159521
Τοποθεσία
Shteti
Albania
Level 1
Qarku i Tiranes
Level 2
Tirana
Διεύθυνση
Rruga “Peti”, Liqeni i Thatë.
0696888810
Μεγέθυνση χάρτη
Τίτλος
Apartament 1+1,Liqeni i Thate, 57m2,53000 Euro,
Ακίνητο για
Πώληση
€ 930,00
Τετραγωνικά μέτρα
57 μ
Μέγεθος αυλής
57 μ
Ναι
Καλύβες/Εξοχικά σπίτια
Μπάνια
1
Ναι
Γκαράζ
Όχι
Όχι
Επιπλέον πληροφορίες
Χαρακτηριστικά ακινήτου
 • Υπόγειο
 • Πισίνα
 • Οικογενειακό δωμάτιο
 • Κεντρικός εξαερισμός
 • Τραπεζαρία
 • Χαρακτηριστικά για ΑΜΕΑ
 • Πλυσταριό
 • Τζάκι
 • Κεντρικό μπάνιο
 • Κεντρική κρεβατοκάμαρα
 • Spa/Υδρομασάζ
Περιγραφή
Apartamenti ndodhet në katin e dytë, në një nga zonat më të qeta të Tiranës.
Ai disponon 1 dhomë gjumi, 1 sallon ndenjie i bollshëm, 1 korridor, 1 ballkon dhe 1 një tualet.
Orientimi i apartamentit është Jug.
Ka një sipërfaqe prej 57 m2, me dokumenta të rregullta pronësie dhe shitet i mobiluar.
Cmimi 930 Euro/m2,total 53.000 Euro.
Nr.Kont:+355696888810/+355698116808.
  • : 0
  • : 0
 • 1022 Προβολές
Το όνομα του φίλου σου *
Το email του φίλου σου *
Όνομα
email
Μήνυμα
Captcha *

  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Φορτώνει…
  Σύνδεση
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός
  Ξέχασες τον κωδικό σου; Υπενθύμιση