NE RR.DIBRES, TEK KOMPLEKSI HALILI , SHITET AP.2+1, Πώληση

€ 96.000,00
 • 177 μ
RF151741
Τοποθεσία
Shteti
Albania
Level 1
Qarku i Tiranes
Level 2
Tirana
Διεύθυνση
Rruga e Dibres
0694050023
Τίτλος
NE RR.DIBRES, TEK KOMPLEKSI HALILI , SHITET AP.2+1
Ακίνητο για
Πώληση
Τετραγωνικά μέτρα
77 μ
Μέγεθος αυλής
77 μ
Ναι
Καλύβες/Εξοχικά σπίτια
Μπάνια
1
Όχι
Γκαράζ
Όχι
Όχι
Επιπλέον πληροφορίες
Περιγραφή
Ne rrugen e Dibres, tek Kompleksi Halili, shitet apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 12 te nje pallati me cilesi te larte ndertimi, me dy ashensore. Me siperfaqe totale 77m2, organizohet ne korridor i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes & kuzhine, dy dhomat e gjumit ku nje nga dhomat ka edhe ballkon, dhe tualet. Kati i larte mundeson pamje te lire te Tiranes. Zona ku ndodhet apartamenti eshte elitare dhe mundeson te gjithe facilitetet. Gjithashtu fakti qe eshte prane Qendres e ben kete apartament nje mundesi te mire investimi. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone mund te konaktoni; 0694050023 !
  • : 0
  • : 0
 • 90 Προβολές
Το όνομα του φίλου σου *
Το email του φίλου σου *
Όνομα
email
Μήνυμα
Captcha *

  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Φορτώνει…
  Σύνδεση
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός
  Ξέχασες τον κωδικό σου; Υπενθύμιση