Quantcast

SHITET AMBIENT PRANE PALLATIT ME SHIGJETA

€ 110.000,00
RF182870
Τοποθεσία
Shteti
Albania
Level 1
Qarku i Tiranes
Level 2
Tirana
Διεύθυνση
PRANE PALLATIT ME SHIGJETA
0682017333
Μεγέθυνση χάρτη
Επιπλέον πληροφορίες
Τίτλος
SHITET AMBIENT PRANE PALLATIT ME SHIGJETA
Εμπορικά ακίνητα
Τετραγωνικά μέτρα
102 μ
Μέγεθος αυλής
102 μ
Γκαράζ
Όχι
Όχι
Όχι
Περιγραφή
Shitet Ambient prane Pallatit me Shigjeta,pothuajse ngjitur me Shkollen Hoteleri Turizem.
Ambienti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri.
Ambienti eshte Open Space dhe ka Fasade Xhami nga te dyja anet.
Eshte i pershtatshem per Klinike Dentare, Laborator etj.
Siperfaqja eshte 102m2 me certifikat te rregullt pronesie.
Cmimi eshte vetem 110.000 euro. ( I DISKUTUESHEM )

Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Rruga Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana, Albania
  • : 0
  • : 0
 • 150 Προβολές
Το όνομα του φίλου σου *
Το email του φίλου σου *
Όνομα
email
Μήνυμα
Captcha *

  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Φορτώνει…
  Σύνδεση
  Όνομα χρήστη
  Κωδικός
  Ξέχασες τον κωδικό σου; Υπενθύμιση