Quantcast

APARTAMENT ME QIRA 1+1 RRUGA FERIT XHAJKO, Qera

€ 350,00 / Month
 • 170 m
Reference Number
RF386832
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Rruga Ferit Xhajko
Contact
0682786525
Title
APARTAMENT ME QIRA 1+1 RRUGA FERIT XHAJKO
Prona ne
Qera
Condition
Bosh pa mobiluar
Tipi
1+1
Rent time frame
Month
Property Type
Apartament
Lot Size
70 m
Lot Size
70 m
Toilets
1
Plan
2
Rikonstruktuar
No
Garage
No
Elevator
Yes
Comment for the price
I Diskutueshëm
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 70m2 ne Rrugen "Ferit Xhajko " prane Kryqezimit tek spitali Nene Tereza. Ndodhet ne katin e 2 -te te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 1 dhom gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti mobilohet brenda cmimit.
Cmimi:350€
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 92 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga Ferit Xhajko, Month) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind