Quantcast

Apartament modern 1+1 JEPET ME QIRA

Lek 13.000,00
 • 65 m
Reference Number
RF203590
Location
State
Albania
Address
L. Qamil Guranjaku
Contact
0689014553
Title
Apartament modern 1+1 JEPET ME QIRA
Condition
E Perdorur
Tipi
1+1
Property Type
Apartament
Lot Size
65 m
Plan
4
Rikonstruktuar
Yes
Garage
No
Elevator
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Apartamenti ndodhet ne lagjen Qamil Guranjaku; perballe shkolles.
Apartamenti eshte modifikuar per ta kthyer ate ne nje banese moderne me nje sallon te bollshem; tavane te varura; tualet lluksoz; dhome gjumi komode.
Ndodhet ne katin e katert dhe e ka pamjen nga rruga kryesore.
Qiraja mujore eshte vetem 13 000 leke ne muaj per kontrata 1 vjeçare.
Per me teper kontaktoni ne nr 068 90 14 553 ose direkt ne zyrat tona tek pallati i ri; mbrapa postes.
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 5457 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , L. Qamil Guranjaku) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind